10 najboljih kokosovog ulja za pse 2021 – recenzije i najbolji odabiri

Odaberite Ime Za Kućnog Ljubimca







kokosovo ulje

Jeste li otkrili da dlaka vašeg psa nije baš tako sjajna kao što je bila? Možda se bore sa suhom kožom, alergijama ili čak problemima povezanim s pukim starenjem. Kokosovo ulje je prirodan i učinkovit način za vlaženje kože, smirivanje iritacije i obranu od neželjenih buha ili krpelja. Kokosovo ulje ima pozitivne prednosti za cjelokupno zdravlje, lokalno i iznutra.



Možda se još uvijek pitate koji su proizvodi specifični za pse od najveće pomoći. ne brinite. Prošli smo kroz tonu proizvoda kako bismo pronašli najbolji izbor. Napisali smo recenzije o našim nalazima kako biste mogli kupiti proizvod koji vam je potreban.



Brza usporedba naših favorita

Slika Proizvod Pojedinosti
Najbolji u cjelini Pobjednik Zesty Paws kokosovo ulje
  • 100% certificirano organsko
  • Za lokalnu i internu upotrebu
  • Nije previše masno
  • PROVJERITE CIJENU
    Najbolja cijena Drugo mjesto Shaka Buds kokosovo ulje za pse Shaka Buds kokosovo ulje za pse
  • Pristupačne cijene
  • Organski certificiran USDA
  • Izvrsno za suhe jastučiće šapa ili nosove
  • PROVJERITE CIJENU
    Premium izbor Treće mjesto CocoTherapy organsko djevičansko kokosovo ulje CocoTherapy organsko djevičansko kokosovo ulje
  • Organski certificiran USDA
  • Sigurno za kućne ljubimce
  • PROVJERITE CIJENU
    Kokosovo ulje za kućne ljubimce Stuart Kokosovo ulje za kućne ljubimce Stuart
  • Organski certificiran USDA
  • Dobra konzistencija
  • PROVJERITE CIJENU
    Petpost kokosovo ulje Petpost kokosovo ulje
  • 100% sirovo organsko ulje
  • Izvrstan za ponovni rast kose
  • PROVJERITE CIJENU

    10 najboljih kokosovih ulja za pse — recenzije 2021

    1. Kokosovo ulje Zesty Paws — najbolje u cjelini



    Provjerite najnoviju cijenu

    Od svih proizvoda koje smo pregledali, najdraži nam je bioZesty Paws kokosovo ulje. Sadrži 100% certificirane organske kokosove orahe, tako da se nećete morati brinuti o potencijalno štetnim aditivima. Ovo možete koristiti za vanjske i unutarnje svrhe.

    Ako vaš pas pati od alergija na hranu, buhe ili svrbeža kože, ovaj će vam proizvod pomoći u ublažavanju ovih iritantnih simptoma. Gustoća kokosovog ulja će varirati ovisno o sobnoj temperaturi. Više temperature učinit će kokosovo ulje fluidnijim, dok niže temperature mogu uzrokovati skrućivanje.



    Ovo posebno ulje je odradilo nevjerojatan posao, nije bilo previše masno kada je naneseno na kožu psa. Možete dopustiti svom psu da ga laje žlicom ili ga dodati u hranu. Ne smeta im okus i okus nije neodoljiv. Izbirljiviji psi to možda neće preferirati. Međutim, dobro radi svoj posao.

    Pros

    • 100% certificirano organsko
    • Za lokalnu i internu upotrebu
    • Nije previše masno
    • Suptilan okus
    Protiv
    • Svi psi možda neće uživati ​​u okusu

    2. Shaka Buds kokosovo ulje za pse — najbolja vrijednost

    Shaka Buds kokosovo ulje za pse

    Provjerite najnoviju cijenu

    Ako imate proračun i želite zadržati niske troškove, Shaka Buds kokosovo ulje za pse je najbolje kokosovo ulje za pse za novac. Ovo je savršeno za korištenje ako vaš pas pati od suhog nosa ili suhih šapa. Možete utapkati i nježno ga nanijeti kako bi ta područja sklona suhi održali gipkim i mekim.

    Brand Shaka Bud je organski certificiran USDA, tako da se nećete morati brinuti o oštrim dodacima koji bi mogli naštetiti vašem ljubimcu. Ovo možete koristiti na svom psu i mački, ako ih imate. To je posebno korisno za starije pse za održavanje zdrave dlake.

    Može biti prilično tekuće, pa ako tražite učvršćenije ulje, možete ga čuvati na hladnom mjestu ili čak u hladnjaku. Malo je trplji od naše prve selekcije, ali, kako vidimo, jednako je koristan.

    Pros

    • Pristupačne cijene
    • Organski certificiran USDA
    • Izvrsno za suhe jastučiće šapa ili nosove
    Protiv
    • Malo tanji

    3. CocoTherapy organsko djevičansko kokosovo ulje — vrhunski izbor

    CocoTherapy CTT-0001-16 Organsko djevičansko kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    Ako želite najbolje vani, a novac nije predmet, CocoTherapy CTT-0001-16 Organsko djevičansko kokosovo ulje je naš vrhunski izbor.

    Ovo je jednostavno djevičansko, hladno prešano kokosovo ulje koje je organsko certificirano USDA. Nema razlike u ishodu korištenja. Konzistencija mu se mijenja ovisno o temperaturi, a možete ga koristiti i izvana i iznutra za svog ljubimca.

    Također je siguran za druge kućne ljubimce poput mačaka ili štakora. Ako vam je ugodnije kupiti proizvod poznate marke, možete se odlučiti za ovo. Međutim, ima iste sastojke i nema dodatnih elemenata koji bi ga učinili boljim od našeg broja jedan.

    Pros

    • Organski certificiran USDA
    • Sigurno za kućne ljubimce
    Protiv
    • Skup
    • Nema drugačijih sastojaka od jeftinijih izbora

    4. Stuart Pet Supply Kokosovo ulje

    Kokosovo ulje za kućne ljubimce Stuart

    Provjerite najnoviju cijenu

    Kokosovo ulje za kućne ljubimce Stuartje još jedan fantastičan proizvod za vašeg ljubimca. Potpuno je siguran za upotrebu na svim vašim kućnim ljubimcima i organski je certificiran USDA. Ovo možete dodati u njihova jela s hranom za optimalan imunitet i zdravlje dlake. Također možete nanijeti izravno na kaput i kožu.

    Savršen je za žarišta, svrbež i druge iritacije kože. Ne nakuplja se na koži, pružajući iznimno glatku prevlaku i idealnu konzistenciju. Pazite da ga ne udarite, jer će uzrokovati ostatke na krznu. Ako ga pravilno nanesete, ostavlja dlaku sjajnom i podatnom.

    Čini čuda za jastučiće šapa i suhe nosove. To je ulje, stoga pazite da čvrsto zašrafite čep jer će iscuriti ako to ne učinite.

    Pros

    • Organski certificiran USDA
    • Dobra konzistencija
    Protiv
    • Može uzrokovati ostatke na krznu

    5. Petpost kokosovo ulje

    Petpost kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    Za razliku od nekih drugih naših selekcija,Petpost kokosovo uljeima jak miris. Gusta s kokosom, aromatična je, pa će vas to možda privući ili odvratiti od kupovine. Također, budući da je tako snažnog mirisa, vaš pas može biti manje ili više sklon da ga pojede.

    Petpost tvrdi da ovaj proizvod pomaže u ponovnom rastu dlake. Tako,ako vaš ljubimac gubi dlakuod alergija ili drugih nadražujućih tvari, to im može biti od koristi. Preporučuju ga i za pastu za zube, kako bi im svježinu osvježila tropskim mirisom.

    To je 100% sirovo organsko kokosovo ulje. Iako popravlja i pomaže zdravoj koži, miris možda neće raditi za svakog psa. To je osobito istinito ako ih hranite, jer bi to mogli odbiti.

    Pros

    • 100% sirovo organsko ulje
    • Izvrstan za ponovni rast kose
    Protiv
    • Snažan miris

    6. Sirove šape organsko djevičansko kokosovo ulje

    Sirove šape organsko djevičansko kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    The Sirove šape organsko djevičansko kokosovo ulje je nerafiniran i potpuno siguran za korištenje svim vašim kućnim ljubimcima. Tvrtka nabavlja svoje kokosove orahe s Filipina i oni su transparentni u vezi s tim, tako da se nikada ne morate pitati odakle proizvod dolazi.

    Možete ga koristiti u tekućem i čvrstom obliku. Može se uzimati lokalno ili interno. Pospješuje metabolizam i promiče cjelokupno zdravlje štitnjače, što je posebno korisna za određene pasmine . Ima 100% USDA certifikat.

    Ovo posebno ulje je malo masnije na kaputu od ostalih, pa ako ga namjeravate koristiti za kožu ili krzno, može stvoriti nered.

    Pros

    • 100% USDA certifikat
    • Pospješuje metabolizam
    Protiv
    • Masno

    7. Wholistic Pet Organics kokosovo ulje dodatak

    Wholistic Pet Organics dodatak kokosovom ulju

    Provjerite najnoviju cijenu

    The Wholistic Pet Organics dodatak kokosovom ulju je još jedan izvrstan dodatak našem popisu. Imajući na umu zdravlje vašeg ljubimca, izvor je čist od kokosa uzgojenih na plantažama. Ni na koji način nisu genetski modificirana, a ovo ulje je 100% certificirano organsko.

    Sadrži laurinsku kiselinu u ulju za promicanje optimalnog zdravlja. Proizveden je u SAD-u i reguliran je Nacionalno vijeće za suplemente za životinje , tako da vam je zajamčena kvaliteta. Ovo ulje ima jak miris kokosa, ali nije neodoljiv. Ako vaš pas uživa u okusu, trebao bi dobro funkcionirati.

    Ovo je bilo malo mršavo čak i kad je bilo hladno. Dakle, ako tražite tvrđe ulje kada je hladno, možda biste željeli pronaći neki drugi izbor.

    Pros

    • 100% certificirano organsko
    • NASC odobrio
    Protiv
    • Tanak

    8. Sun Beams Brands kokosovo ulje

    Sun Beams Brands kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    The Sun Beams Brands kokosovo ulje je lagano kokosovo ulje i po mirisu i po konzistenciji. Ne ostavlja teške, masne tragove na kaputu, ostavljajući ga sjajnim i mekanim. Također nema neodoljiv okus, što ga čini pogodnim za gotovo svakog psa ili kućnog ljubimca.

    100% je organski. Može hidratizirati kožu, smiriti vruće točke ipobrinuti se za ispucale šape. Dodatna masnoća u sadržaju izvrsna je i za probavni trakt.

    Jedan nedostatak proizvoda je njegova sklonost curenju iz spremnika. Ne pričvršćuje se potpuno ravnomjerno, ostavljajući ga da polako iscuri ako je malo nagnut. Također, kada je čvrst, malo ga je teže odmrznuti ili zagrijati od nekih drugih.

    Pros

    • 100% organski
    • Zdrave masti
    Protiv
    • Propuštanja
    • Teško zagrijati do tekućine

    9. Alpha Pet Zone kokosovo ulje

    Alpha Pet Zone kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    The Alpha Pet Zone kokosovo ulje je još jedan izbor siguran za kućne ljubimce svih vrsta. Bez obzira pati li vaš ljubimac od suhe kože ili imunoloških zdravstvenih problema, dodavanje malo kokosovog ulja njihovoj hrani ili krznu može im pomoći.

    Tvrtka se fokusira na pse koji pate od svrbeža. Ako je vaš pas sklon gljivičnim infekcijama, kožnim alergijama ili gljivičnim infekcijama, ovo može biti konstruktivan način za njihovo liječenje bez potrebe za oštrijim alternativama.

    Ovo ulje je organsko, sirovo i vegansko, tako da znate da dobivate samo bitne sastojke: kokosovo ulje. Međutim, kao i kod svakog ulja, kad se zagrije uz kožu, postat će tekućina. Prekomjerno nanošenje također može uzrokovati masnoću na kaputu, koja se može prenijeti na vaš namještaj i podove.

    Pros

    • Pomaže suhoj koži
    • Pomaže kod alergija, gljivičnih i gljivičnih infekcija
    Protiv
    • Bit će tekuće
    • Može uzrokovati masnu dlaku
    • Može se prenijeti na namještaj

    10. Goodpet PVC107 Organsko kokosovo ulje

    Goodpet PVC107 Organsko kokosovo ulje

    Provjerite najnoviju cijenu

    Dr. Goodpet PVC107 Organsko kokosovo ulje je posljednja na našoj listi. To je pristojan proizvod, ali jednostavno nije tako dobar kao ostali koje smo spomenuli. Ima ista ljekovita svojstva. Djeluje dobro kao antiseptik i antifungalno.

    To možete ponuditi u hrani, kao i nanijeti izravno na kožu. Miris kokosa je malo jak, tako da vaš pas može voljeti ili možda mrziti okus. Također, brzo se stvrdne pa ćete ga možda morati češće zagrijavati.

    Pros

    • Ima ista svojstva kao i ostali na popisu
    Protiv
    • Psima se možda neće svidjeti okus
    • Snažan miris
    • Brzo se stvrdne

    Vodič za kupce

    Možda ste čuli za ogromne dobrobiti kokosovog ulja za ljudsko tijelo. Kokosovo ulje ima višestruke zdravstvene prednosti i za naše četveronožne prijatelje. Ako odlučite kupiti kokosovo ulje za njih, svakako odaberite organsku marku s certifikatom USDA koja je potpuno prirodna i daje najbolje rezultate.

    Ne zaboravite da kokosovo ulje može biti kruto ili tekuće, ovisno o vanjskoj temperaturi. Kokosovo ulje će se pretvoriti u kruto ako temperatura padne ispod 76 stupnjeva Fahrenheita. Ako se to dogodi, nema potrebe pretpostaviti da postoji problem. Stavite malu količinu topline i otopit će se.

    Koža i kaput

    Zbog hidratantne moći kokosovog ulja, pomaže koži i kaputu da ostanu mekani i sjajni. Možete ga nanijeti i na mokro i na suho krzno, ali pazite da se ne zasitite. Pretjerano nanošenje kokosovog ulja na dlaku može uzrokovati ostatke, nakupljanje i masnoću. To se može prenijeti na podove i namještaj.

    Problemi s kožom

    Kokosovo ulje ima protuupalna i antifungalna svojstva, što ga čini idealan za probleme s kožom . Hidratizira kožu, pomaže u ublažavanju problema kao što su iritacija alergija, vruće točke, perut i suhoća.

    Imunološko zdravlje

    Kokosovo ulje sadrži veliku količinu laurinske kiseline. Djeluje antivirusno, gljivično, upalno i pomaže kod imunološkog zdravlja. Laurinska kiselina pomaže imunološkom sustavu tako što pomaže u broju bijelih krvnih stanica.

    Kontrola težine

    Kokosovo ulje se smatra trigliceridom srednjeg lanca. To znači da pomaže u smanjenju nakupljanja masnih stanica u tijelu, pomažući u gubitku težine. Također suzbija apetit. Dakle, ako vaš pas pati od pretilosti, dodavanjem ovoga u njihove obroke možete izgubiti nekoliko kilograma.


    Zaključak

    Kada je u pitanju izvlačenje maksimuma iz proizvoda, mi stojimo uz njegaZesty Paws kokosovo ulje. Ima pristojno pristupačnu cijenu, ne ostavlja dosadne tragove i organski je certificiran kako bi vašem ljubimcu pružio potrebne zdravstvene prednosti.

    Ako želite uštedjeti novac dok dajući svom ljubimcu jačanje imuniteta , the Shaka Buds kokosovo ulje za pse je naša najbolja vrijednost. Pruža sve iste nevjerojatne zdravstvene prednosti, a pritom je nježan prema vašem proračunu.

    Ako želite platiti malo više za provjereni proizvod, CocoTherapy CTT-0001-16 Organsko djevičansko kokosovo ulje je naš vrhunski izbor. Iako ima praktički iste prednosti kao i naš broj jedan, može vam olakšati odabir poznate robne marke s dokazanim iskustvom fantastičnih proizvoda.

    Zdravlje vašeg psa tako je bitan dio vašeg iskustva posjedovanja kućnih ljubimaca. Nadamo se da su naše recenzije odgovorile na sva vaša pitanja o kokosu kako biste im mogli dati dnevnu dozu ove zloglasne superhrane.


    Istaknuta slika: moho01 iz Pixabay

    Sadržaj